Andalusia, Málaga, Elviria

 • Powierzchnia 149
 • Pokoje 3
 • Apartament Na wynajem

2 205 EUR / tyg.

15 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Elviria

3 bedrooms Ground Floor Apartment for rent in Elviria

Nieruchomość posiada:
– 3 sypialnie
– 2 łazienki z prysznicem i wanną
– 1 łazienka z prysznicem
– 1 toaleta
– 1 odnowiona kuchnia
– Pokój dzienny
– Plac zabaw
Urbanizacja:
– Znajduje się 5 minut spacerem od plaży
– Posiada wewnętrzne ogrody
– parking
– 4 baseny (2 dla dorosłych i 2 dla dzieci).
– Wokół znajdują się bary plażowe
– przed klubem Estrella del Mar BeachClub.
– Teren do uprawiania sportów wodnych.
– Zajęcia i gry dla dzieci na plaży.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R3596131

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.