Andalusia, Málaga, Elviria

 • Powierzchnia 104
 • Pokoje 2
 • Apartament Na wynajem

840 EUR / tyg.

9 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Elviria

2 bedrooms Apartment for rent in Elviria

Nowy apartament z 2 łóżkami posiada duże pokoje, naturalne światło, kuchnię połączoną z salonem, w pełni wyposażoną w meble i luksusowe urządzenia elektryczne, łazienkę i toaletę. Najnowocześniejsze technologie zastosowane w inteligentnych domach, wyjątkowa jakość konstrukcji i najwyższej klasy udogodnienia zaangażują Twoje pięć zmysłów.
Przytulny kompleks butikowy składający się z zaledwie 32 apartamentów znajduje się na jednym z najbardziej prestiżowych przedmieść Marbelli, Las Chspas od strony morza.
Luksusowy apartament z dwiema sypialniami i dwiema łazienkami, przestronnym salonem z otwartą kuchnią i tarasem z pięknymi widokami.
Klimatyzacja, system inteligentnego domu, garaż podziemny.
Kompleks posiada własną siłownię i duży basen.
W odległości krótkiego spaceru znajduje się cała niezbędna infrastruktura, w tym sklep spożywczy i wiele świetnych restauracji.
W pobliżu znajduje się kilka przystanków autobusowych do centrum Marbelli lub 10 minut samochodem.
Wynajem na krótkie terminy:
Październik-kwiecień – 120 euro / dzień,
Maj i wrzesień – 140 euro / dzień
Czerwiec 160 euro / dzień
Lipiec i sierpień 240 euro / dzień
Sprzątanie końcowe 60 euro

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R3596035

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.