Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 324
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

2 100 000 EUR

6 482 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

3 bedrooms Penthouse for sale in Marbella

Fantastyczny penthouse w pierwszej linii przy plaży w Hacienda Playa Phase 2 w Elviria, East Marbella. Ten oszałamiający penthouse oferuje najbardziej niesamowite widoki na morze i spektakularne zachody słońca każdego wieczoru. Apartament oferuje trzy sypialnie, dwie łazienki, toaletę dla gości, duży salon z wyjściem na słoneczny taras. Na dachu znajduje się kolejny taras, z którego roztacza się zapierający dech w piersiach widok na wybrzeże. Zamknięty kompleks z ogrodami i basenem. Sprzedawane w pełni umeblowane, nowa kuchnia, marmurowe podłogi, air-co ciepłe i zimne i w tym, jak również przechowywania i podziemne miejsce parkingowe.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Winda

Nr oferty: R3262951

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.