Andalusia, Málaga, Elviria

 • Powierzchnia 85
 • Pokoje 2
 • Apartament Na wynajem

1 600 EUR / tyg.

19 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Elviria

2 bedrooms Ground Floor Apartment for rent in Elviria

Nowoczesny i przytulny apartament z dwiema sypialniami w spokojnej urbanizacji w drugiej linii plaży Elviria.
Blisko udogodnień takich jak supermarkety, apteki i zaledwie 1 min spacerem do plaży.
Residencial Génova jest jednym z najlepiej zlokalizowanych inwestycji na wybrzeżu, w obrębie plaży Elviria.
Ten apartament z dwoma sypialniami został odnowiony z nową kuchnią. Jego świetna lokalizacja, zaledwie kilka metrów od plaży, z restauracji i prestiżowego hotelu Marriott sprawia, że jest to idealny dom wakacyjny dla rodziny, jak również do życia na stałe, biorąc pod uwagę jego przestronne wymiary.
Dobry supermarket jest tylko kilka metrów od hotelu, jak również wszystkie udogodnienia, że Elviria może zaoferować.
Jest to okazja do zakupu idealnej nieruchomości przy plaży w Elvirii. MUST BE SEEN !!!

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R3778444

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.