Andalusia, Málaga, Elviria

 • Powierzchnia 110
 • Pokoje 2
 • Apartament Na wynajem

1 000 EUR / tyg.

10 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Elviria

2 bedrooms Apartment for rent in Elviria

Bardzo przestronny apartament położony w Hacienda Playa (Elviria Beach side) w odległości kilku metrów od plaży.
Internet wifi i garaż podziemny wliczone w cenę wynajmu.
Gustownie urządzony i w pełni wyposażony na idealne wakacje.
W odległości krótkiego spaceru znajduje się kilka restauracji na plaży oraz słynna plaża Nikki Beach.
Na terenie kompleksu znajdują się wspólne baseny, wypielęgnowany ogród z leżakami oraz kort tenisowy.
Ceny:
1.200 za tydzień w lipcu & 1.300 za tydzień w sierpniu (min. pobyt 2 tygodnie)
850 za tydzień od września do czerwca (z wyjątkiem świąt wielkanocnych)
Oferty specjalne na kilka miesięcy w zimie, ale nie jest dostępny dla wynajmu długoterminowego.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R2761499

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.