Lisboa, Lisboa, Encarnação

 • Powierzchnia 282
 • Pokoje 5
 • Apartament Na sprzedaż

958 000 EUR

3 397 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Encarnação

Apartment Lisboa Encarnação

Garden Residence jest strategicznie położony pomiędzy Parque das Nações a lotniskiem w Lizbonie, w dzielnicy miasta, która najbardziej wyróżnia się wygodą i nowoczesnością. Blisko rzeki, kasyna i centrów handlowych, sklepów i restauracji, jest to najbardziej popularne miejsce dla osób szukających mieszkania w Lizbonie. Wspaniała rezydencja Garden Residence o powierzchni 13 000 metrów kwadratowych sprzyja chwilom wypoczynku. Znajduje się w prywatnym kondominium o wielkiej ekskluzywności, posiada basen dla dorosłych, basen dla dzieci, plac zabaw, całodobową ochronę i prywatny parking. Z drugiej strony osiedle jest obficie otoczone terenami zielonymi. Inaczej nie nazywałoby się Garden Residence. Dostępne w typach od T2 do T5 + 1 apartamenty łączą w sobie grupę unikalnych cech: przestronne powierzchnie, doskonały design, wysokiej jakości wykończenia, marmurowe łazienki i w pełni wyposażone kuchnie z wysokiej klasy sprzętem AGD. Ogólnie rzecz biorąc, atmosfera niezwykłego prestiżu i jedna z najlepszych ofert nieruchomości w tym segmencie rynku.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: PF23326

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.