Espinho, Espinho, Espinho

 • Powierzchnia 236
 • Pokoje 5
 • Apartament Na sprzedaż

560 000 EUR

2 373 EUR / m²

Espinho, Espinho, Espinho

Apartment Espinho

Dwupoziomowy apartament z 5 sypialniami, Penthouse, 311 m2 powierzchni brutto, taras z panoramicznym widokiem na miasto i zamykany garaż, w centrum Espinho, Aveiro. W budynku referencyjnym, zaprojektowanym przez znanego architekta Moreira da Costa, ma trzy fronty, które dają mu unikalną ekspozycję na słońce wschód / południe / zachód, prawie 360º i widoki na morze od Aveiro do Leça da Palmeira, Matosinhos. Trzy wejścia, jedno do części socjalnej, jedno do części usługowej i jedno do biura. To ostatnie pozwala na przyjmowanie gości, na przykład na poziomie zawodowym, bez widoczności na resztę mieszkania. Idealne rozwiązanie dla osób wykonujących telepracę, z całym komfortem zapewnianym przez naturalne światło we wszystkich pomieszczeniach. Apartament posiada również duży salon o powierzchni 60 m2, otoczony tarasem, kuchnię ze spiżarnią, pralnię, dwa apartamenty, trzy sypialnie i trzy pomieszczenia gospodarcze. Zamykany garaż, na dwa samochody, znajduje się w budynku oddalonym o 100 metrów.Lokalizacja w centrum Espinho, 400 metrów od plaży, oferuje wyjątkową jakość życia i doświadczenia. Apartament znajduje się w odległości 5 minut spacerem od plaży Baía, dworca kolejowego i kasyna Espinho, centrum handlowego Solverde, parku miejskiego Espinho oraz dojazdu do autostrady A 29. W odległości 35 minut jazdy samochodem od centrum Porto i lotniska Francisco Sá Carneiro oraz dwóch i pół godziny od Lizbony.

Dodatkowe dane
 • Centrum handlowe w pobliżu
 • Szpital w pobliżu
 • Apteka w pobliżu
 • Szkoła podstawowa w pobliżu
 • Taras
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: 55632

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.