Lisboa, Lisboa, Estefânia

 • Powierzchnia 116
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2021
 • Apartament Na sprzedaż

800 000 EUR

6 897 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Estefânia

Apartment Lisboa Estefânia

W bardzo charakterystycznej dzielnicy Lizbony, jesteśmy świadkami odrodzenia budynku całkowicie odnowionego i przygotowanego na to, by stać się Twoim nowym domem. Visconde de Santarém – Premium Apartments, jak sama nazwa wskazuje, to wspaniała inwestycja na 6. piętrze z 22 apartamentami o typologii od T1 do T4, o powierzchni od 48 do 185 m². Pełne naturalnego światła, pochodzącego z dużych okien i balkonów, obecnych we wszystkich pomieszczeniach, które łączą wnętrze i zewnętrzną część Twojego mieszkania. Nie przegap tej okazji i zamień swoją codzienność w niezapomniane doświadczenie.

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: PF20333

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.