Lisboa, Lisboa, Estefânia

 • Powierzchnia 72
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2021
 • Apartament Na sprzedaż

650 000 EUR

9 003 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Estefânia

Apartment Lisboa Estefânia

Apartament z 2 sypialniami, zupełnie nowy i gotowy do debiutu, z miejscem parkingowym dla jednego samochodu i miejscem do przechowywania, blisko Saldanha. Obszary są rozmieszczone w następujący sposób: -pokój dzienny/kuchnia z 21 mkw łazienka socjalna z 3,2 mkw -sypialnia z szafami, z 11 mkw -pełna prywatna łazienka apartament z 12,4 mkw -pełna prywatna łazienka. Apartament wyposażony jest w klimatyzację, drzwi antywłamaniowe (Dierre), podwójne szyby w oknach oraz kompletnie wyposażoną kuchnię. Inwestycja położona jest w pobliżu Saldanha, w samym centrum miasta, w pobliżu szerokiej oferty usług i lokalnego biznesu. Budynek został umieszczony w odnowionym budynku, w którym zachowano istniejącą fasadę.

Nr oferty: PF26333

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.