Málaga, Estepona, Estepona

 • Powierzchnia 105
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

259 000 EUR

2 467 EUR / m²

Málaga, Estepona, Estepona

2 bedrooms Ground Floor Apartment for sale in Estepona

FANTASTYCZNY APARTAMENT NA PIERWSZYM PIĘTRZE Z PRZESZKLONYM TARASEM I PRYWATNYM OGRODEM. Znajduje się w obszarze Buenas Noches, MIĘDZY ESTEPONA I SAN LUIS DE SABINILLAS, OBA TYLKO 10 MIN DRIVE DO CENTRUM. Doskonała lokalizacja w pobliżu szkół, supermarketów i nowego szpitala w Esteponie. W nowoczesnej i dobrze utrzymanej urbanizacji. Ta piękna nieruchomość z ORIENTACJĄ POŁUDNIOWO-ZACHODNIĄ cieszy się długimi godzinami nasłonecznienia. Taras jest zamykany szklanymi zasłonami i elektrycznymi markizami. Nieruchomość jest zbudowana z wysokiej jakości materiałów i ma nowoczesny design. Na zamkniętym osiedlu z terenami zielonymi, dużym basenem i basenem dla dzieci. Obejmuje pomieszczenie gospodarcze i prywatne miejsce parkingowe. Duży potencjał zarówno na wynajem wakacyjny, jak i długoterminowy. ŚWIETNA OKAZJA, POLECAMY WIZYTĘ!!!

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R4231435

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.