Málaga, Estepona, Estepona

 • Powierzchnia 347
 • Pokoje 4
 • Apartament Na sprzedaż

3 900 000 EUR

11 240 EUR / m²

Málaga, Estepona, Estepona

4 bedrooms Ground Floor Apartment for sale in Estepona

Ten przestronny apartament na parterze, składający się z czterech sypialni i toalety dla gości, łączy w sobie nowoczesną architekturę ze zintegrowaną technologią i drobiazgową dbałością o szczegóły. W całym apartamencie zastosowano wysokiej klasy materiały. Apartament jest przestronny i praktyczny, a jednocześnie na nowo definiuje luksusowy styl życia. Do garażu i niezależnej piwnicy można dostać się bezpośrednio z prywatnej windy.
Otwarta koncepcja salonu/jadalni i innowacyjna kuchnia płynnie łączą życie towarzyskie z ekskluzywnym designem, łącząc się z tarasem z widokiem na morze. Apartament posiada ogrzewanie podłogowe, wbudowany system nagłośnienia, podwójne szyby ze sterowaniem słonecznym, schowek, pralnię, prywatny parking podziemny dla trzech samochodów oraz najnowocześniejszy system biometrycznego dostępu na odcisk palca. Ciepła i zimna klimatyzacja w salonie i sypialniach za pomocą kanałów, w tym jednostki wewnętrznej i zewnętrznej, Inverter, z systemem stref powietrznych włączonym do inteligentnego sterowania domem.
Na pierwszej linii brzegowej Morza Śródziemnego znajduje się Emare; nowy pomysł na kompleks mieszkalny, gdzie każda z uprzywilejowanych rodzin, które zamieszkają w kompleksie, będzie cieszyć się nową koncepcją apartamentu, który, mimo że jest apartamentem, daje poczucie mieszkania w willi.
Zbudowany z niesamowitymi oknami i ogromnymi tarasami, każdy z budynków wchodzących w skład kompleksu jest usytuowany frontem do plaży, co umożliwia podziwianie niekończących się widoków na Morze Śródziemne.
Na prawie 20.000 m2 frontowej linii plaży działki, Emare jest wysokiej bezpieczeństwa Gated Complex, z zaledwie 6 małych bloków, obejmujących tylko 28 niesamowicie duże 3 & 4 sypialnie rezydencji i wyłączny dostęp do plaży. Każdy z apartamentów obejmuje minimum 3 duże miejsca parkingowe, z bezpośrednim dostępem do prywatnej piwnicy-składu, bezpośrednio połączonej z każdym z domów poprzez prywatną windę.
Nowoczesny projekt ogrodów nadal zachowuje śródziemnomorską esencję, większość z tych ogrodów znajduje się pomiędzy budynkiem mieszkalnym a morzem, gdzie nowa koncepcja basenu łączy się z naturą. Pływanie w Emare przez cały rok, w pierwszej linii od plaży, jest możliwe dzięki dużemu, ogrzewanemu basenowi zewnętrznemu, w którym znajduje się basen słoneczny i który jest zasilany systemem chlorowania solą. Nieskończoność basenu nadaje mu ostateczny szlif, umożliwiając niesamowitą wizualną integrację obu wód, basenowej i morskiej.
Projekt konstrukcji wraz z najbardziej zaawansowanymi technologiami oraz innowacyjne materiały, z których zostały wykonane, przyczyniły się do powstania zapierających dech w piersiach inteligentnych apartamentów, które tworzą Emare.
Luksusowa inwestycja oferuje ogrodzone wejście z ochroną 24/7.
Emare jest wyjątkowe na Costa del Sol, położone w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic mieszkaniowych na Costa del Sol, pomiędzy modną Marbellą a Esteponą, ogrodem Andaluzji. Z tego miejsca można w krótkim czasie dotrzeć do wszystkich najważniejszych miejsc.
Rezydencje położone bezpośrednio nad morzem stały się rzadkością ze względu na wysoki poziom nowych inwestycji na pożądanym Złotym Wybrzeżu. Emare oferuje bezpośredni dostęp do plaży i wysoki stopień prywatności.
Z dala od ruchliwych centrów turystycznych, mieszkańcy cieszą się swoim prywatnym rajem w słonecznym i łagodnym klimacie przez cały rok i mogą grać w golfa, wędrować lub spacerować po plaży prawie przez cały rok
Emare znajduje się bezpośrednio przy jednej z najpiękniejszych plaż, a do swojej prywatnej plaży można dotrzeć pieszo w ciągu zaledwie kilku minut. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne restauracje, centra handlowe, pola golfowe, szkoły, a nawet szpitale. W krótkim czasie można również dotrzeć do ekskluzywnego portu Porto Banús z jego designerskimi butikami, jachtami i restauracjami.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R3785998

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.