Málaga, Estepona, Estepona

 • Powierzchnia 118
 • Pokoje 1
 • Apartament Na sprzedaż

169 000 EUR

1 433 EUR / m²

Málaga, Estepona, Estepona

One bedroom Apartment for sale in Estepona

New Development: Ceny od 169.000 do 415.000. [Sypialnie: 1 – 4] [Łazienki: 2] [Wielkość zabudowy: 50m2 – 118m2].
Położony na w centrum tętniącego życiem miasta Estepona, na Costa del Sol, ten kompleks rozwojowy jest naprawdę wyjątkowym nowym projektem z widokiem na całe miasto z niesamowitymi widokami.
Kompleks składa się z 121 apartamentów o powierzchni od 1 do 4 sypialni. Kompleks oferuje wspólne przestrzenie, takie jak miejsce do pracy, dwa baseny, klub społeczny i siłownię.
Projekt jest bardzo dobrze połączony tylko 5 minut od plaży i doskonale skomunikowany z wszelkiego rodzaju usługami wokół, takimi jak supermarkety, apteka, szkoły i linie autobusowe.

Nr oferty: R4268065

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.