Málaga, Estepona, Estepona

 • Powierzchnia 69
 • Pokoje 1
 • Apartament Na sprzedaż

350 000 EUR

5 073 EUR / m²

Málaga, Estepona, Estepona

One bedroom Apartment for sale in Estepona

Naprawdę wyjątkowa okazja do nabycia fantastycznego apartamentu z jedną sypialnią przy plaży, z niezrównanym widokiem na morze i wszystkimi usługami 4-gwiazdkowego hotelu wliczonymi w cenę sprzedaży, bez konieczności płacenia opłat na rzecz wspólnoty i wszystkich kosztów związanych z posiadaniem nieruchomości. Ten wspaniały apartament znajduje się niecałe 5 minut jazdy na zachód od przystani i starego miasta w Esteponie. Należy pamiętać, że nowi właściciele otrzymają opłatę za wynajem, kiedy nieruchomość nie będzie używana, ponieważ jest zarządzana przez hotel. Nieruchomość sprzedawana jest w pełni umeblowana. Usługi oferowane w hotelu obejmują: Siłownia, Spa, Restauracja, Baseny zewnętrzne, wewnętrzne i dla dzieci, bary wewnętrzne i zewnętrzne, plac zabaw dla dzieci, wśród wielu innych usług.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R4073962

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.