Cascais, Cascais E Estoril, Estoril

 • Powierzchnia 161
 • Pokoje 3
 • Rok budowy 2022
 • Apartament Na sprzedaż

1 443 000 EUR

8 963 EUR / m²

Cascais, Cascais E Estoril, Estoril

Apartment Cascais Estoril

GREEN HILL – UNIKALNY STYL ŻYCIAZnajdujące się w dzielnicy mieszkalnej, Green Hill składa się z dobrze znanych willi, gdzie prywatność i cisza są gwarantowane, zapewniając niezrównane samopoczucie i komfort.Z jednej strony, jest blisko do kosmopolitycznych obszarów, takich jak Estoril i Cascais, a z drugiej strony, tereny zielone i cisza są cieszyć się, zanurzone w atmosferze spokoju, gdzie każdy dzień jest przeżywany ze spokojem.Na drugim piętrze znajduje się pięć tarasów, o różnej typologii, od apartamentów z 1 sypialnią do apartamentów z 4 sypialniami, które posiadają prywatne tarasy (z wyjątkiem części apartamentu z 1 sypialnią), dzięki czemu można przeżyć niezapomniane chwile w otoczeniu rodziny i przyjaciół.Green Hill prezentuje szczególną architekturę i najwyższej jakości wykończenie, takie jak podłogi z desek drewnianych, oświetlenie poprzez listwy wieńczące oraz izolację akustyczną i termiczną. Łazienki są wykończone kamieniem, z podwieszaną armaturą i hartowanym szkłem. Podłogi i ściany kuchni są wykonane z kamienia z polerowanymi wykończeniami i są całkowicie wyposażone w wysokiej klasy sprzęt AGD. System domotyki steruje oświetleniem, temperaturą, szynami, żaluzjami i alarmami wykrywającymi (pożar, gaz, powódź i włamanie). Zakończenie prac przewiduje się na marzec 2022 roku.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: PF22095

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.