Cascais, Cascais E Estoril, Estoril

 • Powierzchnia 101
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2020
 • Apartament Na sprzedaż

650 000 EUR

6 418 EUR / m²

Cascais, Cascais E Estoril, Estoril

Apartment Cascais Estoril

Uroczy apartament z 2 sypialniami w świetnym stanie, z dużą ilością naturalnego światła, w pełni umeblowany, o wysokiej jakości, położony w prestiżowym kondominium Residências Rei Carol, w samym sercu Estoril. Kondominium posiada piękny basen, dużą przestrzeń zewnętrzną z pięknymi ogrodami, pokój kondominium, kuchnię, siłownię i saunę.Apartament o dużej powierzchni, składający się z- przedpokoju z 5 mkw- salonu z 30 mkw z kominkiem- wyposażonej kuchni z 8 mkw- łazienki- sypialni z 10 mkw- apartamentu z 14 mkw z szafąApartament wyposażony w centralne ogrzewanie, klimatyzację, pomieszczenie do przechowywania i 2 miejsca parkingowe.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Alarm
 • Winda

Nr oferty: PF27013

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.