Cascais, Cascais E Estoril, Estoril

 • Powierzchnia 148
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2021
 • Apartament Na sprzedaż

995 000 EUR

6 723 EUR / m²

Cascais, Cascais E Estoril, Estoril

Apartment Cascais Estoril

Projekt, w budowie, z pięciu apartamentów, wstawiony w zamkniętym kondominium z ogrodem i basenem, położony w Estoril.Ten apartament z 2 sypialniami, z 148 m2 prywatnej powierzchni brutto, obejmuje również szeroki taras od strony południowej, miejsce parkingowe dla dwóch samochodów i miejsce do przechowywania.Mieszkanie jest rozmieszczone w następujący sposób: – 7 m2 hol wejściowy, – 45,50 m2 pokój dzienny, – łazienka socjalna, miejsce na rakietę, – 14,30 m2 kompletnie wyposażona kuchnia – dwa apartamenty (16,60 m2 + 17,40 m2).Apartamenty korzystają z bajecznej jasności i świetnej lokalizacji, zaledwie 10 minut drogi, pieszo, do stacji kolejowej, plaży i centrum Estoril.Zakończenie prac przewidywane jest na drugą połowę 2021 roku.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: PF20896

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.