Lisboa, Lisboa, Estrela

 • Powierzchnia 110
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2023
 • Apartament Na sprzedaż

835 000 EUR

7 591 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Estrela

Apartment Lisboa Estrela

Pomiędzy rzeką a wzgórzami, w tym mieście, które rozciąga się aż do morza, znajdziesz wyjątkowe schronienie, które pozwoli ci w pełni zanurzyć się w miejskim życiu, zachowując zawsze przestrzeń do oddychania. Powierzchnia od 53 do 203 m2 Wysokiej jakości wykończenie Balkony i tarasy Widok na miasto Ogrody Siłownia Plac zabaw ParkingWspólne ogrody są jednym z najmocniejszych punktów tego kondominium. Przestronne i zapraszające, sprzyjają obcowaniu z miejską przyrodą.Aby dopełnić to holistyczne podejście do dobrego samopoczucia, a także jako inspiracja do zdrowego, harmonijnego i zrównoważonego stylu życia, Villa Infante obejmuje w pełni wyposażoną siłownię i ogród na świeżym powietrzu, aby mieszkańcy mogli korzystać ze wszystkich zalet tego kondominium. prywatne.W jednej z najbardziej eklektycznych i kosmopolitycznych dzielnic stolicy Estreli intensywność i bogactwo kulturalne i gastronomiczne łączą miejskość, współczesność i wypoczynek, pozwalając cieszyć się w pełni każdą chwilą dnia.

Dodatkowe dane
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: PF27164

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.