Ilha da Madeira, Funchal, Funchal

 • Powierzchnia 162
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

695 000 EUR

4 291 EUR / m²

Ilha da Madeira, Funchal, Funchal

Apartment Funchal

Ten historyczny budynek, zaprojektowany przez słynnego architekta Carlosa Ramosa, laureata nagrody Valmor i współautora Estádio do Restelo w Lizbonie, został otwarty na początku lat 70. pod marką Hilton. Budynek został zaprojektowany w kształcie litery Y, z widokiem na Praia Formosa, dzięki czemu większość apartamentów może cieszyć się panoramicznym widokiem na morze o amplitudzie 180º. Z drugiej strony, projekt wnętrz tchnie duchem architekta Daciano da Costa, powszechnie uważanego za najwybitniejszego portugalskiego projektanta XX wieku.Acqua Residences będzie wyjątkowym projektem nieruchomości na Maderze, ze względu na swoją lokalizację, najwyższą jakość apartamentów, pozwalającą właścicielom cieszyć się ponad 6.000 metrów kwadratowych (m²) ogrodów i terenów zielonych. Inwestycja obejmuje lokale od T1 do T4, wszystkie z balkonami i tarasami, a także parking i komórki lokatorskie. Niektóre apartamenty o większej powierzchni mają także prywatny basen. Ogromny basen typu infinity, z którego roztaczają się zapierające dech w piersiach widoki. Na leżakach, które go otaczają, można cieszyć się spokojem morza, a także podziwiać wschód słońca nad pięknymi naturalnymi basenami Doca do Cavacas lub zachód słońca za majestatycznym Cabo Girão, najwyższym klifem w Europie o wysokości 580 m. Zaledwie 50 m od prywatnej windy w budynku znajduje się największa plaża w Funchal, Praia Formosa, a także promenada pomiędzy Lido i Câmara de Lobos.Położony w zachodniej części Funchal, po południowej stronie jednej z najbardziej charakterystycznych dróg, wspaniałej Estrada Monumental, z bezpośrednim dostępem do Funchal przez tę samą główną drogę. Do centrum miasta można dotrzeć w ciągu 7 minut samochodem i 30 minut pieszo. Łatwy dostęp do głównych dróg, aby poruszać się po Funchal i innych regionach wyspy Madera. W pobliżu, wszystko w promieniu 200 m, supermarket, sklep spożywczy, piekarnia, apteka, fryzjer, wypożyczalnia samochodów, bary i restauracje.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: PF27828

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.