Ilha da Madeira, Funchal, Funchal

 • Powierzchnia 195
 • Pokoje 4
 • Apartament Na sprzedaż

790 000 EUR

4 050 EUR / m²

Ilha da Madeira, Funchal, Funchal

Apartment Funchal

Ten historyczny budynek, zaprojektowany przez słynnego architekta Carlosa Ramosa, laureata nagrody Valmor i współautora Estádio do Restelo w Lizbonie, został otwarty na początku lat 70. pod marką Hilton. Budynek został zaprojektowany w kształcie litery Y, z widokiem na Praia Formosa, dzięki czemu większość apartamentów może cieszyć się panoramicznym widokiem na morze o amplitudzie 180º. Acqua Residences będzie wyjątkowym projektem nieruchomości na Maderze, ze względu na swoją lokalizację, najwyższą jakość apartamentów, pozwalającą właścicielom cieszyć się ponad 6.000 metrów kwadratowych (m²) ogrodów i terenów zielonych. Inwestycja obejmuje lokale od T1 do T4, wszystkie z balkonami i tarasami, a także parking i komórki lokatorskie. Niektóre apartamenty o większej powierzchni mają także prywatny basen. Ogromny basen typu infinity, z którego roztaczają się zapierające dech w piersiach widoki. Na leżakach, które go otaczają, można cieszyć się spokojem morza, a także podziwiać wschód słońca nad pięknymi naturalnymi basenami Doca do Cavacas lub zachód słońca za majestatycznym Cabo Girão, najwyższym klifem w Europie o wysokości 580 m. Zaledwie 50 m od prywatnej windy w budynku znajduje się największa plaża w Funchal, Praia Formosa, a także promenada pomiędzy Lido i Câmara de Lobos.Położony w zachodniej części Funchal, po południowej stronie jednej z najbardziej charakterystycznych dróg, wspaniałej Estrada Monumental, z bezpośrednim dostępem do Funchal przez tę samą główną drogę. Do centrum miasta można dotrzeć w ciągu 7 minut samochodem i 30 minut pieszo. Łatwy dostęp do głównych dróg, aby poruszać się po Funchal i innych regionach wyspy Madera. W pobliżu, wszystko w promieniu 200 m, supermarket, sklep spożywczy, piekarnia, apteka, fryzjer, wypożyczalnia samochodów, bary i restauracje.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: PF27831

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.