Gdynia, Śródmieście, Wolności

 • Powierzchnia 165
 • Piętro 2 / 2
 • Sypialnie 3
 • Pokoje 4
 • Rok budowy 2022
 • Apartament Na sprzedaż

3 290 000 PLN

19 961 PLN / m²

Gdynia, Śródmieście, Wolności

Penthouse z widokiem na morze i las

PENTHOUSE I WIDOK NA MORZE I  WIDOK NA LAS I HALA GARAŻOWA I PRYWATNA WINDA I KLIMATYZACJA

LOKALIZACJA
Lokalizacja jest niezwykle kameralna zachowując jednocześnie bliskość śródmieścia. Apartamentowiec jest bardzo dobrze skomunikowany z miastem. Charakteryzuje się łatwym dojazdem zarówno samochodem jak i komunikacją publiczną – autobusami, trolejbusami oraz koleją miejską.
Bliskość miasta, widok na morze, małe natężenie ruchu w okolicy oraz spokój bezpośredniego sąsiedztwa Parku Krajobrazowego stanowią o wyjątkowym komforcie życia w tej lokalizacji.

 
BUDYNEK
Apartament wchodzi w skład inwestycji Villa Park. W budynku zaprojektowano dużo przeszkleń okiennych oraz balkonowych podkreślając w ten sposób atuty lokalizacji, w tym bezpośrednie sąsiedztwo lasu. Kameralny charakter zamieszkiwania zapewnia ilość jedynie 6 przestronnych, funkcjonalnych apartamentów w budynku liczącym dwa piętra. W budynku znajduje się przestronne lobby oraz winda, podziemna hala garażowa. Potwierdzona możliwość wjazdu sportowymi autami.
APARTAMENT
Przestronny Apartament znajduje się na ostatniej kondygnacji w bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, na wzgórzu w ostatniej linii zabudowy. Charakterystyczne dla apartamentu są wysokie szklenia oraz trzy tarasy o łącznej powierzchni ponad 90 mkw.  W apartamencie przewidziano następujące udogodnienia: wyprowadzone przyłącza pod klimatyzację, prywatna winda, na etapie deweloperskim wykonano ogrzewanie podłogowego w hollu, łazienkach, salonie i kuchni a grzejniki kanałowe w sypialniach oraz gabinecie.
Obecny układ funkcjonalny:
* salon z aneksem
* gabinet
* master bedroom z łazienka i garderobą
* sypialnia
* łazienka
* spiżarnia

*Istniej możliwość zaaranżowania 4 sypialni oraz salonu z aneksem.

DODATKI
Do nieruchomości przynależą dwa ponadstandardowe miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska 5,06m2 dodatkowo płatne 120 000

Dodatkowe dane
 • Taras: 3
 • Schowek: 1
 • Parking podziemny: 3
 • Winda: Tak
Lokalizacja
gdynia-srodmiescie

Śródmieście

Gdynia Śródmieście to centralna dzielnica miasta. Początkowo teren był wsią rolniczo-rybacką, żeby na początku XX wieku nabrać charakteru wioski letniskowej. Prawdziwy rozwój nastąpił po roku 1920, kiedy w ramach ustaleń traktatu wersalskiego Polsce przyznano dostęp do wybrzeża morskiego, a następnie została podjęta decyzja o rozpoczęciu budowy portu. Ogromna inwestycja była dziełem inż. Tadeusza Wendy, który port zaprojektował i zbudował oraz Eugeniusza Kwiatkowskiego – ówczesnego ministra przemysłu i handlu.
Wideo

Nr oferty: 410763

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Jakub Zarzecki

Head of Tricity Branch Office

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.