Guia, Cascais E Estoril, Guia

 • Powierzchnia 127
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2021
 • Apartament Na sprzedaż

1 230 000 EUR

9 686 EUR / m²

Guia, Cascais E Estoril, Guia

Apartment Cascais Guia

Apartament z 2+1 sypialniami położony w prestiżowym kondominium w pierwszej linii od morza, z przepięknym widokiem na nie. W kondominium znajduje się recepcja z 24-godzinnym portierem, ogrody, basen ze słoną wodą i kort tenisowy, klub zdrowia i centrum handlowe wewnątrz i na zewnątrz budynku, bar pomocniczy w holu wejściowym budynku, panoramiczne windy do wind i windy serwisowe. /montuje ładunki. Jest to niewątpliwie jeden z najlepszych budynków w odległości 5 metrów od obszaru Guia, 3 km od Cascais, 3 km od kortów tenisowych i pól golfowych, do wszystkich sklepów, restauracji z najlepszych ryb i owoców morza, które można znaleźć w Cascais. Ten apartament będzie sprzedawany po całkowitym remoncie, z doskonałych materiałów i wyposażonej kuchni. Prace rozpoczną się w czerwcu i zakończą w październiku 2022 roku. T3 zdjęcia i nowe plany będą wkrótce dostępne na mapie wykończenia.Obecnie, mieszkanie jest dystrybuowane w następujący sposób: salon, kuchnia i pokój dzienny z dostępem do balkonu, dwie sypialnie z bezpośrednim dostępem do innego balkonu, z których jeden jest apartament, plus przedpokój i kompletna łazienka. Cały apartament jest skierowany na południe, z widokiem na morze od frontu.Apartament posiada również miejsce parkingowe.Cascais to portugalska miejscowość znana z zatoki z plażami, handlu i kosmopolityzmu. Uważany za najbardziej poszukiwanych miejsc w regionie Lizbony, niedoskonałe pałace i wykwintny wybór jako budynków. Z morzem u stóp, Cascais może poszczycić się posiadaniem 7 pól golfowych, kasyna, przystani i miejsc rozrywki. 30 minut od Lizbony i międzynarodowego lotniska.Porta da Frente Christies jest firmą działającą na rynku nieruchomości od ponad dwóch dekad, koncentrującą się na najlepszych nieruchomościach i projektach, zarówno na sprzedaż, jak i na wynajem. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies International Real Estate do reprezentowania Portugalii, w rejonach Lizbony, Cascais, Oeiras i Alentejo. Główną misją Porta da Frente Christie jest zapewnienie doskonałej obsługi wszystkim naszym klientom.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: PF27937

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.