Guia, Cascais E Estoril, Guia

 • Powierzchnia 302
 • Pokoje 4
 • Rok budowy 2018
 • Apartament Na sprzedaż

5 000 000 EUR

16 557 EUR / m²

Guia, Cascais E Estoril, Guia

Apartment Cascais Guia

Doskonały apartament w dzielnicy Guia w Cascais tuż nad morzem o powierzchni mieszkalnej brutto 302 m2. Całkowicie przebudowany, ten apartament z 4 + 1 sypialnią posiada wykończenia i materiały najwyższej jakości. Posiada bardzo przestronne przestrzenie i dużo naturalnego światła. Część dzienna ma doskonały widok na morze, co pomaga stworzyć różne atmosfery, a także fantastyczny taras, w pełni wyposażona kuchnia i pralnia również z zachodnim tarasem, łazienka, 3 apartamenty, główny apartament z szafą i jego i jej łazienką i przestrzeń idealna do biura lub pokoju telewizyjnego. Posiada 2 miejsca parkingowe i znajduje się w kondominium z basenem i ogrodem, w doskonałej lokalizacji, w pobliżu ścieżki rowerowej, Casa da Guia, Boca do Inferno, przystani i 2 minuty od centrum Cascais.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: PF17936

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.