Gdynia, Śródmieście, Hetmańska

 • Powierzchnia 103
 • Piętro 1 / 2
 • Pokoje 4
 • Rok budowy 2008
 • Apartament Na sprzedaż

1 850 000 PLN

17 961 PLN / m²

Gdynia, Śródmieście, Hetmańska

Przestronne mieszkanie z balkonem w centrum miasta

MIESZKANIE W KAMERALNEJ INWESTYCJI W CENTRUM MIASTA

*****

Centrum miasta | Miejski styl życia | Kameralna inwestycja – tylko 2 budynki, teren zamknięty, winda | Dookoła pełna infrastruktura niezbędna do wygodnego życia | Do plaży, lasu – Rezerwat Przyrody  Kępa Redłowska tylko 1,5 km, pieszo | Mieszkanie o powierzchni 103 m2 | Świetny rozkład pomieszczeń – 4 pokoje, 2 łazienki, balkon i kominek | Dużo przestrzeni, wnętrze bardzo dobrze doświetlone | Rowerownia, mała siłownia | Miejsce parkingowe w hali garażowej i komórka lokatorska

LOKALIZACJA
Wzgórze Świętego Maksymiliana (przed 1939 i w latach 1945-1952 Wzgórze Focha, w latach 1952-1990 Wzgórze Nowotki). Granice dzielnicy od strony północnej wyznacza Aleja Piłsudskiego –  Śródmieście, od południowej ulice Redłowska , Nocznickiego, Skośna i Szczeblewskiego – Redłowo, a od wschodniej linia brzegowa nad Zatoką Gdańską. Przez dzielnicę przechodzi główna arteria tej części miasta, Aleja Zwycięstwa.
Teren dzielnicy zajmuje w znacznej mierze zabudowa mieszkaniowa. Usytuowane są tutaj m.in.: III LO im. Marynarki Wojennej RP i VI LO im. Wacława Sierpińskiego, klasztor Ojców Franciszkanów przy parafii św. Antoniego, przystanek SKM Gdynia Wzgórze Świętego Maksymiliana i centrum handlowe Riviera. Szkoły, przedszkola, sklepy, poczta, usługi. 
Do centrum miasta, plaży czy Rezerwatu Przyrody Kępa Redłowska mamy tylko 1,5 km, pieszo. Miejsce świetnie skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, całym Trójmiastem. Dookoła pełna infrastruktura niezbędna do wygodnego życia.
 
INFORMACJE O NIERUCHOMOŚCI
Inwestycja z 2008 roku, składa się tylko z 2 budynków. Działają 2 wspólnoty. W budynku, w którym znajduje się mieszkanie jest 9 mieszkań, 2 piętra.

Mieszkanie o powierzchni 103 m2, 1 piętro. Rozkład pomieszczeń: przedpokój, garderoba, salon z kominkiem i balkonem – strona południowa, otwarta kuchnia, 2 pokoje, sypialnia z garderobą,  2 łazienki. Wysokość  pomieszczeń 270 cm. Jasne, przestronne wnętrze. Bardzo dobry rozkład, mieszkanie podzielone jest na część dzienna i prywatną. Na podłogach w pokojach drewno bambusowe.
W budynku jest winda,  rowerownia i mała siłownia.
Kotłownia- ogrzewanie gazowe. Miejsce postojowe w hali garażowej, podjazd jest ogrzewany. Komórka lokatorska o powierzchni 2,50 m2.

Miejsce postojowe w hali garażowej i komórka lokatorska w cenie.
Koszty utrzymania latem 900,00 zł, zimą 1.300,00 zł.

Zapraszam na prezentację.
Dodatkowe dane
 • Balkon: 1
 • Parking podziemny: 1
 • Winda: Tak
Lokalizacja
gdynia-srodmiescie

Śródmieście

Gdynia Śródmieście to centralna dzielnica miasta. Początkowo teren był wsią rolniczo-rybacką, żeby na początku XX wieku nabrać charakteru wioski letniskowej. Prawdziwy rozwój nastąpił po roku 1920, kiedy w ramach ustaleń traktatu wersalskiego Polsce przyznano dostęp do wybrzeża morskiego, a następnie została podjęta decyzja o rozpoczęciu budowy portu. Ogromna inwestycja była dziełem inż. Tadeusza Wendy, który port zaprojektował i zbudował oraz Eugeniusza Kwiatkowskiego – ówczesnego ministra przemysłu i handlu.

Nr oferty: 260890

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Magdalena Watkowska

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.