Cypr, Limassol, Limassol

 • Powierzchnia 525
 • Sypialnie 9
 • Apartament Na sprzedaż

1 930 000 EUR

Cypr, Limassol, Limassol

Inwestycja w Germasoyia Tourist Area, Limassol

Są to 3 apartamenty z 3 sypialniami każdy.

Wyjątkowy budynek z zaledwie 5 apartamentami w prestiżowej lokalizacji mieszkalnej, w odległości kilku minut spacerem od plaży i wszystkich udogodnień.

Budynek zyskuje charakterystyczny urok dzięki doskonałemu stylowemu współczesnemu wzornictwu, najlepszym luksusowym wykończeniom dużych zadaszonych werand i odkrytego ogrodu krajobrazowego z 2 basenami. Ze wszystkich apartamentów roztacza się wspaniały widok na morze.

Składa się z apartamentów z 2 i 3 sypialniami oraz wyjątkowego penthouse’u z 4 sypialniami z prywatnym basenem na dachu ogrodu.

Bezpieczne zamknięte wejście do części wspólnych i wideotelefon przy drzwiach wejściowych do budynku

Chciałbyś zobaczyć inne oferty nieruchomości na sprzedaż na Cyprze. Skontaktuj się z Margaret Goldyn

Nr oferty: marg1

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.