Gdynia, Kamienna Góra, Józefa Korzeniowskiego

 • Powierzchnia 116
 • Piętro 2 / 2
 • Pokoje 4
 • Rok budowy 1998
 • Apartament Na sprzedaż

2 910 000 PLN

25 000 PLN / m²

Gdynia, Kamienna Góra, Józefa Korzeniowskiego

Apartament blisko plaży i Bulwaru Nadmorskiego

APARTAMENT BLISKO PLAŻY I  BULWARU NADMORSKIEGO

*****

Prestiżowa lokalizacja i inwestycja | 10 min do plaży i Bulwaru Nadmorskiego | Cisza i spokój | Idealne miejsce do zamieszkania lub jako second home  | 1 apartament lub 2 mieszkania inwestycyjne | 2 miejsca parkingowe

LOKALIZACJA
Kamienna Góra uchodzi za najbardziej luksusową i prestiżową dzielnicę Gdyni. Powstała jako przedwojenna ekskluzywna dzielnica letniskowa a potem willowa, która zachowała swój charakter do obecnych czasów. Zabudowa pochodząca z lat 20. XX wieku nosi cechy stylu dworkowego, kontrastuje z nią oryginalna architektura modernistyczna lat trzydziestych o nowoczesnej żelbetowej konstrukcji i ceglanym wypełnieniu. Oprócz układu urbanistycznego oraz zabytkowych willi na Kamiennej Górze znajduje się punkt widokowy na miasto i port oraz wody Zatoki Gdańskiej. W pobliżu znajduje się tętniąca życiem, słynąca z licznych restauracji i luksusowych sklepów ulica Świętojańska, Teatr Muzyczny, Teatr Miejski, Gdyńskie Centrum Filmowe, korty tenisowe, plaża miejska, port jachtowy.

INFORMACJE O NIERUCHOMOŚCI
Willa Baśka przy ul. Korzeniewskiego 4 na Kamiennej Górze w Gdyni została wybudowana przez Stefanię Wolffową w 1923 r. Ceniony architekt warszawski Oskar Sosnowski zaprojektował w Kamieńcu Pomorskim (ówczesna nazwa Kamiennej Góry) ciekawy dworek w formie klasycystycznej. Później, w latach dziewięćdziesiątych dom został rozebrany i z zachowaniem pierwotnego kształtu postawiony na nowo, wraz z dobudowaną, obszerną częścią apartamentową.

Tekst i fotografia pochodzą z materiałów do książki, którą przygotowuje Arkadiusz Brzęczek, autor kilku wydawnictw „Sekrety gdyńskich kamienic”. Fotografia z 1940 roku.

STANDARD
Powierzchnia 116 m2. Piętro 2. Wysokość 2,7-3,6 m.
Aktualnie powierzchnia podzielona jest na 2 niezależne mieszkania o powierzchni 50 m2 i 66 m2.
Rozkład pomieszczeń mieszkania o powierzchni 50 m2: przedpokój, salon z aneksem kuchennym, łazienka.
Rozkład pomieszczeń mieszkania o powierzchni 66 m2: przedpokój, salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, łazienka.
Wejścia do mieszkań z głównej klatki schodowej, niezależne. Oddzielne liczniki. Brak windy.

Istnieje możliwość połączenia mieszkań. W ofercie przedstawiona jest przykładowa aranżacja wnętrza apartamentu – rzut.

Teren zamknięty. Monitoring. Ogród. Na terenie posesji są miejsca parkingowe dla gości. Do apartamentu przynależą 2 miejsca postojowe w hali garażowej oraz 2 komórki lokatorskie. 

Zapraszam na prezentację.

Dodatkowe dane
 • Schowek: 2
 • Parking podziemny: 2
Lokalizacja

Kamienna Góra

Kamienna Góra to najmniejsza pod względem powierzchni i przedostatnia pod względem liczby ludności z dzielnic Gdyni.  Graniczy z następującymi dzielnicami: Śródmieście (od północy i zachodu) oraz Wzgórze Św. Maksymiliana (od południa), a od wschodu także z Morzem Bałtyckim. Jej zabudowę w dużej części stanowią wille znanych artystów i przedsiębiorców.

Nr oferty: 450581

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Magdalena Watkowska

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.