Sopot, Sopot Dolny, Karlikowska

 • Powierzchnia 106
 • Piętro 1 / 3
 • Sypialnie 3
 • Pokoje 4
 • Rok budowy 2018
 • Apartament Na sprzedaż

3 543 204 PLN

33 553 PLN / m²

Sopot, Sopot Dolny, Karlikowska

Prestiżowy apartament z bliskością plaży w Sopocie

PRESTIŻOWA INWESTYCJA W SOPOCIE DOLNYM

Okrzei | Nowoczesne budownictwo | Atrakcyjna lokalizacja | Stan deweloperski | Taras 19,7 m2

Oferowana nieruchomość to gotowy do odbioru czteropokojowy apartament w stanie deweloperskim, z przepięknym tarasem, dwoma miejscami postojowym w hali garażowej oraz komórką lokatorską.

*****

OPIS INWESTYCJI:

Okrzei to kameralny zespół awangardowych, nowoczesnych czterokondygnacyjnych budynków otoczonych zielenią. Awangardowe białe budynki otacza zielony dziedziniec.
W jego centrum znajduje się wejście do kompleksu fitness oraz placu zabaw. Pomiędzy alejkami pojawiają się kompozycje roślin i przemyślana mała architektura. Teren osiedla jest zamknięty, monitorowany oraz zabezpieczony przez ochronę. Reprezentacyjne strefy wejścia zostały zaprojektowane tak, aby przypominać luksusowe hotele. W sezonie to jeden z najcichszych i najspokojniejszych sopockich adresów. Idealne miejsce dla ludzi szukających spokoju i odpoczynku.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:

Mieszkanie składa się z:
* pokoju dziennego – 25,81 m2,
* oddzielnej kuchni – 10,99 m2,
* korytarza – 16,57 m2,
* WC – 2,01 m2,
* pokoju 10,03 m2,
* pokoju – 10,60 m2,
* pokoju – 13,03 m2,
* garderoby – 3,65 m2,
* łazienki – 3,08 m2,
* łazienki – 4,14 m2.

Dodatkowo do nieruchomości przynależy taras o powierzchni 19,7 m2.

LOKALIZACJA:

Atrakcyjna lokalizacja daje dostęp do pełnej infrastruktury Sopotu. Niedaleko stąd do sopockiego mola, plaży, słynnej ulicy Bohaterów Monte Cassino z licznymi klubami i różnorodną gastronomią, hoteli oraz innych atrakcji turystycznych takich jak: kluby żeglarskie, korty tenisowe, SPA, ścieżki rowerowe i tereny rekreacyjne. W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola i ośrodki zdrowia. Budynek posiada cichobieżną windę schodzącą do hali garażowej. Teren osiedla jest zamknięty, monitorowany oraz objęty całodobową ochroną. W centrum osiedla zaprojektowano plac zabaw dla najmłodszych oraz klub fitness wyposażony w saunę. Całość otacza bujna roślinność i zadbane żywopłoty.

INFORMACJE DODATKOWE:

* Do nieruchomości przynależą 2 miejsca postojowe w hali garażowej oraz komórka lokatorska.

Zapraszam na prezentację!

Dodatkowe dane
 • Winda: Tak
Lokalizacja
Sopot Dolny

Sopot Dolny

Główna dzielnica Sopotu, w jej obrębie znajduje się najdłuższe molo w Europie o drewnianej konstrukcji. W pasie nadmorskim dzielnicy znajdują się hotele, domy wypoczynkowe i  pensjonaty. Osią dzielnicy jest deptak ul. Bohaterów Monte Cassino, którego przedłużenie stanowi najbardziej znany obiekt - wychodzące na wody Zatoki Gdańskiej drewniane molo.

Nr oferty: 994248

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Artur Warszewski

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.