mazowieckie, Żyrardów, Karola Hiellego

 • Powierzchnia 111
 • Piętro 6 / 7
 • Sypialnie 3
 • Pokoje 4
 • Apartament Na sprzedaż

1 271 555 PLN

11 500 PLN / m²

mazowieckie, Żyrardów, Karola Hiellego

Dwupoziomowy PENTHOUSE 110 m2 w sercu Żyrardowa

PŁD.-PŁN. PENTHOUSE 110 m2 | 2 KONDYGNACJE Z BALKONAMI | CICHA, ZIELONA OKOLICA | HISTORYCZNY BUDYNEK

Penthouse de Girarda to nowoczesny projekt mieszkaniowy zrealizowany w dawnej przędzalni lnu, autentycznym budynku przemysłowym z początku XX wieku.

O APARTAMENCIE

Przestronny i słoneczny apartament usytuowany na dwóch ostatnich piętrach zabytkowego budynku.

Rozkład:
– Salon z kuchnią (37,67 m2)
– Hol (14,51 m2)
– 3 łazienki
– 3 sypialnie (17,71 / 11,66 / 14,79 m2)
– Taras (22,50 m2)
– Balkony (3,15 / 6,30 m2)

Wysokie na 3,20 m wnętrze daje poczucie przestrzeni, a duże okna z widokiem na miasto i zieleń wypełniają pomieszczenia naturalnym światłem.

O INWESTYCJI

Wyjątkowa przestrzeń z widokiem na całe miasto i zieleń została podzielona na 11 luksusowych penthouse’ów na VI i VII piętrze. W bezpośrednim otoczeniu zlokalizowany jest pasaż handlowo-usługowy ze sklepami i restauracjami. Położony zaledwie 5 minut od inwestycji Park Dittricha zachęca do aktywności na świeżym powietrzu – to wymarzone miejsce na poranny spacer czy jogging.

KLIMAT DAWNEJ FABRYKI

Przestronna klatka schodowa oraz murale upamiętniające historię przędzalni już od progu wprowadzają mieszkańców w szczególny klimat dawnej fabryki. W ramach adaptacji budynek wyposażono w nowoczesną infrastrukturę, dbając przy tym o spójność z jego unikatowym charakterem.

LOKALIZACJA

Doskonała infrastruktura drogowa umożliwia dojazd z Żyrardowa do centrum Warszawy w zaledwie 40 minut.
W pobliżu: autostrada A2, droga ekspresowa S8, droga wojewódzka nr 719, Stacja PKP, lokale usługowe, supermarket, park, poczta, kino, kąpielisko Zalew Żyrardowski.

Dodatkowe dane
 • Winda: Tak
Inwestycja: Penthouse De Girarda

Penthouse De Girarda

BUDYNEK Z HISTORIĄ | 11 NOWOCZESNYCH PENTHOUSÓW | 79-196 M2 | WIDOK NA MIASTO  Penthouse de Girarda to nowoczesny projekt mieszkaniowy zrealizowany w dawnej przędzalni lnu, autentycznym budynku przemysłowym z początku XX wieku. O INWESTYCJI  Wyjątkowa przestrzeń z widokiem na całe miasto i zieleń została podzielona na 11 luksusowych penthousów…

Nr oferty: 237277

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.