Suchy Dwór, Kosakowo, Barcelońska

 • Powierzchnia 80
 • Pokoje 3
 • Rok budowy 2022
 • Apartament Na sprzedaż

1 400 000 PLN

17 572 PLN / m²

Suchy Dwór, Kosakowo, Barcelońska

Wyjątkowe mieszkanie w Ogrodach Tesoro

Mieszkanie z 200-metrowym ogródkiem | Ogrody Tesoro | Możliwość wydzielenia 4 pokoju |

EKLEKTYCZNA KLASYKA W PARYSKIM STYLU
Apartament zaprojektowany i zaaranżowany przez znaną trójmiejską architekt. Jego wnętrze koreluje z otaczającymi ogrodami Tesoro. Klasyczne, funkcjonalne i ponadczasowe zachowuje równowagę miedzy historią a współczesnością. Między luksusem a minimalizmem. Jasna aranżacja wnętrz idealnie koresponduje z tropikalnymi dekorami. Odnajdujemy tu przepiękne kafle i tapety na zamówienie, szlachetne materiały, takie jak kolorowy marmur czy jasny dąb na podłogach. Jasna zabudowa kuchenna, która poza swoją funkcjonalnością dekoruje mieszkanie. Meble na zamówienie i klimatyczne oświetlenie podkreślają styl wnętrza.

MIESZKANIE:
Nowo oddany, kameralny budynek składa się z czterech lokali. Na parterze zlokalizowane jest 80-metrowe mieszkanie z otaczającym je 200-metrowym prywatnym ogródkiem. Przed wejściem znajdują się dwa szerokie, zadaszone prywatne miejsca parkingowe. Lokal nie był nigdy zamieszkały. Został zaprojektowany i wykończony w standardzie premium. Według aranżacji dewelopera w mieszkaniu były 4 pokoje (salon i 3 sypialnie) jednak inwestor postawił na przestrzeń i komfort łącząc dwa pokoje. Układ okien i wejść pozwala na szybkie przywrócenie do pierwotnej aranżacji.

OSIEDLE
Wyjątkowa inwestycja na trójmiejskiej mapie nieruchomości. Powstała na granicy Gdyni i Pogórza. Lokalizacja, która z jednej strony zapewnia ciszę, spokój i komfort, a z drugiej umożliwia szybką i sprawną komunikację. Teren osiedla jest w pełni ogrodzony i monitorowany. Mobilna, fizyczna ochrona 24h/dobę dba o komfort i prywatność mieszkańców. Wjazd na teren odbywa się za pomocą systemu skanującego tablice rejestracyjne, który automatycznie otwiera bramę lub po weryfikacji przez ochronę. Poza prywatnym, dwustumetrowym ogrodem przynależnym do mieszkania, właściciel może korzystać z ponad 4-hektarowego parku. To obszar zadbanej zieleni, licznych ścieżek i placów do uprawiania sportów, a także plac zabaw dla dzieci. Sercem parku jest wewnętrze jezioro.

LOKALIZACJA:
Szkoła podstawowa 500m2
Galeria Handlowa Szperk 2km
Szkoła sportowa 2,5km
Basen 2,5km
Plaża Mechelinki 6,5km
Centrum Gdyni 9km

Dodatkowe dane
 • Parking: 2
 • Ogród: 1
Wideo

Nr oferty: 971803

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Paweł Łączyński

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.