Andalusia, Málaga, Los arqueros

 • Powierzchnia 100
 • Pokoje 2
 • Apartament Na wynajem

500 EUR / tyg.

5 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Los arqueros

2 bedrooms Penthouse for rent in Los Arqueros

Przestronny penthouse w pierwszej linii golfowej w prestiżowej okolicy Los Arqueros, Benahavis. Nieruchomość jest pięknie urządzona, posiada 2 duże sypialnie, 2 łazienki, salon, kuchnię i pomieszczenie gospodarcze, taras w salonie oraz słoneczne solarium, z którego roztaczają się spektakularne widoki na pole golfowe, góry i morze. W odległości 10 minut jazdy samochodem znajdują się różne pola golfowe najwyższej jakości. Pole golfowe Los Arqueros posiada fantastyczny dom klubowy na terenie inwestycji. Ceny od 500 do 1000 za tydzień, w zależności od sezonu.
Prawny numer rejestracyjny: VFT/MA/21110

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R3185611

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.