Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 150
 • Pokoje 3
 • Apartament Na wynajem

2 100 EUR / tyg.

14 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

3 bedrooms Ground Floor Apartment for rent in Marbella

Apartament przy plaży Palm Beach.
Jest to apartament z 2 sypialniami, położony na parterze przy plaży.
Położony w jednym z najlepszych bloków, składa się z przedpokoju z toaletą dla gości, 2 sypialni z łazienkami.
W pełni umeblowana kuchnia z pomieszczeniem gospodarczym i jadalnią. Przestronny salon z jadalnią wychodzący na południe, zadaszony taras z widokiem na prywatny ogród i morze.
Apartament znajduje się tak blisko piasku i morza, jak to tylko możliwe. Nie ma tu dróg, parkingów ani innych budynków, które zakłócałyby widok i szum fal.
Kompleks jest bardzo cichy, z basenem komunalnym. Piękne tereny zielone i ogrody.
Kompleks posiada 24-godzinną ochronę z elektrycznymi bramami, podziemny parking.
Apartament znajduje się zaledwie 6 minut jazdy od Marbelli, gdzie znajdują się tradycyjne hiszpańskie restauracje tapas, włoskie restauracje i bary, 10 minut od słynnego Puerto Banus, gdzie znajdziesz luksusowe sklepy i wiele restauracji.
Idealny apartament dla par, rodzin lub grup.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R3630041

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.