Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 139
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

865 000 EUR

6 224 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

3 bedrooms Apartment for sale in Marbella

Apartament w sercu Marbelli
Wspaniały apartament w centrum Marbelli z wszystkimi usługami na wyciągnięcie ręki. Jeden z najbardziej poszukiwanych projektów w centrum Marbelli. Ten piękny apartament z 3 sypialniami i 2 łazienkami posiada klimatyzację, w pełni wyposażoną kuchnię z lodówką i piekarnikiem. Główna sypialnia posiada łazienkę. Posiada również podziemne miejsce parkingowe. Basen i ogród znajduje się na dachu. Usługa portiera jest dostępna w holu wejściowym.
Apartament znajduje się w odległości spaceru od starego miasta, Plaza de los Naranjos, Marbelli i centrum miasta. Podobnie, przystań jest w odległości kilku kroków.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Winda

Nr oferty: R4107043

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.