Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 115
 • Pokoje 4
 • Apartament Na sprzedaż

595 000 EUR

5 174 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

4 bedrooms Ground Floor Apartment for sale in Marbella

FANTASTYCZNY APARTAMENT W PRESTIŻOWEJ URBANIZACJI W CENTRUM MARBELLI
Nieruchomość znajduje się w zamkniętym kompleksie z 24-godzinną ochroną. Urbanizacja jest bardzo dobrze utrzymana i posiada rozległe tropikalne ogrody z palmami, kilka basenów, kompleksy sportowe i audytorium.
Apartament składa się z dużego i jasnego salonu, kuchni z pralnią, 4 sypialni z garderobą, 3 łazienek, 1 dużego tarasu i garażu. Z salonu wychodzi się na duży taras skierowany na południowy wschód, na którym można ustawić meble ogrodowe. W pobliżu znajdują się różne sklepy, restauracje, supermarkety itp. Do plaży w Marbelli mamy krótki spacer w ciągu kilku minut. a do jej starego miasta do 10. Mieszkanie jest bardzo dobrze podłączony i z tej samej urbanizacji możemy uzyskać dostęp do przystanku autobusowego. Jest to świetna inwestycja ze względu na swoją lokalizację.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R3158266

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.