Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 73
 • Pokoje 2
 • Apartament Na wynajem

1 160 EUR / tyg.

16 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

2 bedrooms Apartment for rent in Marbella

Ten apartament przy plaży o południowej orientacji znajduje się w poszukiwanym kompleksie Skol. Znajduje się w pobliżu portu Marbella, pięć minut spacerem do Starego Miasta Marbella, obok wszystkich rodzajów udogodnień i usług i tylko 5 km do Puerto Banus.
Apartament składa się z: salonu, kuchni, sypialni dziecięcej (mniejszej), głównej sypialni, łazienki z umywalką, prysznicem i toaletą, 2 tarasów otaczających apartament.
Kompleks zapewnia całodobową recepcję, prywatną restaurację prywatny ogród z leżakami i 3 baseny w tym basen dla dzieci, bezpośredni dostęp do promenady.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R2985200

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.