Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 120
 • Pokoje 3
 • Apartament Na wynajem

1 300 EUR / tyg.

11 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

3 bedrooms Ground Floor Apartment for rent in Marbella

Apartament na parterze, Marbella, Costa del Sol.
3 Sypialnie, 2 Łazienki, 120 m², Taras 15 m².
Ustawienie : Miasto, Obszar handlowy, Przy plaży, Port, Mountain Pueblo, Blisko do pola golfowego, Blisko do portu, Blisko do sklepów, Blisko do morza, Blisko do miasta, Blisko do szkół, Urbanizacja.
Orientacja: południowa.
Stan : dobry.
Basen: wspólny, basen dla dzieci.
Klimatyzacja : klimatyzacja, gorąca klimatyzacja, zimna klimatyzacja.
Widoki: morze, góry, ogród, basen.
Cechy : Winda, Szafy wnękowe, Blisko komunikacji, Telewizja satelitarna, ADSL / WIFI, Schowek, Pomieszczenie gospodarcze, Łazienka, Marmurowe podłogi, Podwójne szyby, Restauracja na miejscu, Wynajem samochodów, Autobus.
Umeblowanie: w pełni umeblowane.
Kuchnia: w pełni wyposażona.
Ogród: wspólny.
Bezpieczeństwo: kompleks z bramą, telefon wejściowy.
Parking: wspólny.
Media : elektryczność, woda pitna, telefon, gaz.
Kategoria: Domy wakacyjne.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R3018668

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.