Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 50
 • Pokoje 1
 • Apartament Na wynajem

1 200 EUR / tyg.

24 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

One bedroom Apartment for rent in Marbella

Dostępne już teraz, warunki to:
12 miesięcy z góry
2 miesiące depozyt zabezpieczający
1 miesiąc opłata agenta
Mieszkanie na średnim piętrze, Marbella, Costa del Sol.
1 Sypialnia, 1 Łazienka, Zbudowany 50 m², Taras 10 m².
Ustawienie: blisko sklepów, blisko morza.
Orientacja: Północna.
Stan : dobry.
Basen: wspólny.
Klimatyzacja : klimatyzacja.
Widoki : Góry.
Cechy : Zadaszony taras, Winda, Wyposażone szafy, Prywatny taras, ADSL / WIFI.
Meble: w pełni umeblowane.
Kuchnia: w pełni wyposażona.
Ogród: wspólny.
Bezpieczeństwo: kompleks z bramą, 24-godzinna ochrona.
Parking: wspólny.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R3218710

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.