Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 265
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

2 400 000 EUR

9 057 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

3 bedrooms Apartment for sale in Marbella

Marbella, 7 ekskluzywnych apartamentów z panoramicznym widokiem na morze. Ikoniczna inwestycja składająca się z najbardziej luksusowych apartamentów w okolicy La Quinta Golf Resort. Ten wyjątkowy projekt jest obecnie w trakcie budowy, która ma się zakończyć na początku 2021 roku. Jest to jedna z najbardziej luksusowych inwestycji budowanych obecnie na Costa del Sol. Luksusowa, kameralna, butikowa inwestycja składająca się z zaledwie siedmiu okazałych apartamentów o spektakularnych widokach i najnowocześniejszej jakości, położona w ekskluzywnym ośrodku golfowym La Quinta, tuż obok Doliny Golfowej w Nueva Andalucía. Inwestycja oferuje duże apartamenty z przestronnymi tarasami, każdy o innej wielkości i stylistyce. Luksusowa, mała, zamknięta społeczność z najlepszą ochroną i zapleczem spa do wyłącznego użytku mieszkańców oferuje wyjątkowe cechy, które można znaleźć tylko w willach z najwyższej półki. Siedem unikalnych i ekskluzywnych rezydencji zbudowanych według wyjątkowych specyfikacji i o wyjątkowej jakości, zapewniających najwyższy luksus, prywatność i intymność. Projekt uwzględnia najnowsze trendy architektoniczne, wykorzystując naturalne elementy i współczesne techniki budowlane, które maksymalizują wydajność nieruchomości. Apartamenty i penthouse’y to inteligentne domy, w których zastosowano kompletny system automatyki domowej z centralnym ekranem sterującym, umożliwiającym niezależne zarządzanie oświetleniem LED, temperaturą i nagłośnieniem, co pozwala na tworzenie indywidualnych lub zintegrowanych środowisk i nastrojów. Stacja pogodowa kontroluje warunki zewnętrzne, aby automatycznie sterować roletami, żaluzjami i markizami. Systemy przeciwpowodziowe i alarm przeciwwłamaniowy gwarantują pełną ochronę domu, w tym kamery monitoringu z możliwością podglądu w czasie rzeczywistym tego, co dzieje się w nieruchomości lub jej otoczeniu z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem połączenia internetowego. Inwestycja ta jest najbardziej luksusowym rozwiązaniem dla osób poszukujących prywatności i luksusu w doskonałej lokalizacji. Osiedle oferuje niezwykłe, intymne doznania mieszkaniowe, położone zaledwie kilka minut drogi od słynnego Puerto Banús i plaż.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R3658751

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.