Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 299
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

2 950 000 EUR

9 867 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

3 bedrooms Penthouse for sale in Marbella

W pełni odnowiony Duplex Penthouse przy plaży na sprzedaż w Marbella Golden Mile. Położony tuż nad złotymi plażami Marbelli z panoramicznym widokiem na Morze Śródziemne, ten pięknie odnowiony apartament oferuje wysokiej jakości wykończenia wraz z wielką wszechstronnością w byciu wspaniałą nieruchomością do wynajęcia lub fantastycznym stałym miejscem zamieszkania.
Niedawno odnowiony według najwyższych standardów, ten współczesny obiekt zagnieżdżony w 24-godzinnym zabezpieczonym kondominium posiada ogromne otwarte przestrzenie wewnętrzne, które prowadzą bez wysiłku do rozległego tarasu, dębowe podłogi, elegancką minimalistyczną kuchnię z wbudowanymi urządzeniami Gaggenau i zamaszystymi panoramicznymi widokami. Wszystkie 3 sypialnie mają okna od podłogi do sufitu i marmur Porcelanosa i sprzęt w całym – pokazując elegancki i wyrafinowany nowoczesny arcydzieło.
Ten doskonale wykonany dom jest w odległości krótkiego spaceru od wielu udogodnień, od piaszczystych plaż Golden Mile, znanych restauracji i barów, 5-gwiazdkowych hoteli i supermarketów, ale nadal zapewnia poczucie spokoju w bezpiecznej ekskluzywnej rezydencji. Meble mają dodatkowy koszt 120.000

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R4095760

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.