Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 110
 • Pokoje 2
 • Apartament Na wynajem

800 EUR / tyg.

8 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

2 bedrooms Apartment for rent in Marbella

„Doskonały apartament położony w Milla de Oro-Nagüeles, jednym z najbardziej uprzywilejowanych obszarów Marbelli, 5 minut spacerem od plaży Casablanca.
Znajduje się tuż obok najsłynniejszego Hotelu w Marbelli: Puente Romano i tuż za hotelem Alanda, Apartament znajduje się w zamkniętej urbanizacji z komunalnym basenem i ogrodami, jest przestronny i bardzo jasny, ma 2 sypialnie, główna z łazienką en-suite. pokój suite. Posiada niezależną kuchnię i przestronny salon. Możemy również cieszyć się dużym tarasem 22m2 na najlepsze kolacje na świeżym powietrzu. Sąsiedzi są wspaniali i bardzo przyjaźni.
Zapraszam do kontaktu telefonicznego po więcej szczegółów.”

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R4205659

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.