Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 110
 • Pokoje 3
 • Apartament Na wynajem

700 EUR / tyg.

7 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

3 bedrooms Apartment for rent in Marbella

MIESIĘCZNY CZYNSZ OD LISTOPADA DO MARCA: 1 150 MIESIĘCZNIE + PRĄD + SPRZĄTANIE KOŃCOWE. MINIMALNY OKRES POBYTU JEDEN MIESIĄC.
Bardzo jasny, centralnie położony apartament w Marbelli, tuż nad Ricardo Soriano, w odległości krótkiego spaceru od plaży, sklepów, restauracji, środków transportu publicznego itp. Budynek posiada windę i jest przystosowany dla wózków inwalidzkich.
Apartament ma 3 sypialnie, 1 pełną łazienkę, toaletę dla gości, duży salon, kuchnię z pomieszczeniem gospodarczym i taras. Odnowione pod koniec 2018 roku i całkowicie przemeblowane.
Mieszkanie jest zorientowane na południe, więc ma dużo światła i słońca w godzinach popołudniowych.
Salon-jadalnia został wyposażony w sofę z szezlongiem, smart TV i stół jadalny dla 6 osób. Kuchnia jest w pełni wyposażona we wszystkie urządzenia i przybory kuchenne (naczynia, szkło, sztućce i przybory kuchenne).
W sypialniach znajdują się podwójne łóżka i wbudowane szafy.
Parking na życzenie za dodatkową opłatą w wysokości około 100 miesięcznie w budynku po drugiej stronie ulicy z łatwym dostępem do nieruchomości.

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: R4024516

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.