Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 75
 • Pokoje 1
 • Apartament Na wynajem

805 EUR / tyg.

11 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

One bedroom Penthouse for rent in Marbella

Nowość na rynku!
Ten piękny nowoczesny Penthouse przy plaży znajduje się w Costabella, zaledwie kilka kroków od plaży.
Costabella ma najładniejsze plaże i najlepsze restauracje plażowe z Marbelli i jest bardzo ładna Urbanizacja i tylko 7 minut jazdy jesteś w starym mieście Marbella.
Apartament składa się z jednej sypialni, jednej łazienki, przestronnego salonu i jadalni, kuchni i tarasu z niesamowitym widokiem na morze.
Wifi jest również wliczone w cenę, a w Urbanizacji znajduje się ładny wspólny basen.
Jeśli chcesz zjeść śniadanie na tarasie w słońcu, a potem dojść pieszo do plaży, to jest to idealne mieszkanie dla Ciebie.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4024453

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.