Andalusia, Málaga, Marbesa

 • Powierzchnia 65
 • Pokoje 1
 • Apartament Na wynajem

700 EUR / tyg.

11 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Marbesa

One bedroom Apartment for rent in Marbesa

Uroczy apartament w jednej z najbardziej poszukiwanych i najbardziej ekskluzywnych dzielnic Marbelli, trzy minuty od najlepszych plaż i 10 minut spacerem od wydm Artola. Mieszkanie, położone w urbanizacji z basenem, ogrodami, własnym barem / restauracją i konsjerżem, posiada sypialnię, łazienkę, w pełni wyposażoną kuchnię, otwartą na salon i taras.
Budynek Coronado to spokojna prywatna społeczność z dużymi terenami zielonymi, z 2 odkrytymi basenami, recepcją, kawiarnią i restauracją wewnątrz budynku, dużymi wspólnymi obszarami i windą dojazdową. parking dla mieszkańców i supermarket w odległości kilku metrów.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R3811642

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.