Gdynia, Kamienna Góra, Mariacka

 • Powierzchnia 143
 • Piętro 1 / 2
 • Pokoje 4
 • Rok budowy 2017
 • Apartament Na sprzedaż

2 900 000 PLN

20 240 PLN / m²

Gdynia, Kamienna Góra, Mariacka

Apartament w kameralnej willi

APARTAMENT W KAMERALNEJ I NOWOCZESNEJ WILLI NA KAMIENNEJ GÓRZE

*****

Prestiżowa lokalizacja i inwestycja | Wysoki standard budynku  | 10 min pieszo do plaży, Bulwaru Nadmorskiego, centrum miasta | Widok na miasto | Powierzchnia 143 m2, 4 pokoje, 2 balkony i taras | Kameralna inwestycja – tylko 4 apartamenty | 2 miejsca parkingowe w hali garażowej

LOKALIZACJA
Kamienna Góra uchodzi za najbardziej luksusową i prestiżową dzielnicę Gdyni. Powstała jako przedwojenna ekskluzywna dzielnica letniskowa a potem willowa, która zachowała swój charakter do obecnych czasów. Zabudowa pochodząca z lat 20. XX wieku nosi cechy stylu dworkowego, kontrastuje z nią oryginalna architektura modernistyczna lat trzydziestych o nowoczesnej żelbetowej konstrukcji i ceglanym wypełnieniu. Oprócz układu urbanistycznego oraz zabytkowych willi na Kamiennej Górze znajduje się punkt widokowy na miasto i port oraz wody Zatoki Gdańskiej. W pobliżu znajduje się tętniąca życiem, słynąca z licznych restauracji i luksusowych sklepów ulica Świętojańska, Teatr Muzyczny, Teatr Miejski, Gdyńskie Centrum Filmowe, korty tenisowe, plaża miejska, port jachtowy.

INFORMACJE O NIERUCHOMOŚCI
Nowoczesna, kameralna willa to trzykondygnacyjny budynek wyposażony w system inteligentnego domu – bezpieczeństwo i wygoda mieszkańców. W budynku znajdują się tylko 4 mieszkania. Standard wykończenia budynku – wykorzystano materiały najwyższej jakości (m.in. granit, afrykańskie drewno).
Deweloper Invest Sarko, willa oddana do użytku w 2017 roku. Projekt inwestycji powstał w pracowni Schleifer & Milczanowski Architekci. 
Inwestycja wyróżniona w kategorii Architektura jako najlepsza inwestycja 2017 roku i nagrodzona nagrodą Czas Gdyni.
W podziemiu budynku znajduje się hala garażowa dla mieszkańców.

STANDARD
Powierzchnia 143 m2, 3 poziomy.
Rozkład pomieszczeń:
1 poziom: przedpokój, salon, kuchnia, łazienka, balkon.
2 poziom: sypialnia z łazienką, 2 pokoje, łazienka, garderoba, balkon.
3 poziom: pokój, taras o powierzchni 62,60 m2.
Standard deweloperski. W ofercie przedstawione są wizualizacje wnętrza apartamentu.
Miejsca w hali garażowej: 2 miejsca – platforma. Komórka lokatorska.
Teren ogrodzony, domofon, monitoring. System inteligentnego zarządzania nieruchomością.

Zapraszam na prezentację.

Dodatkowe dane
 • Winda: Tak
Lokalizacja

Kamienna Góra

Kamienna Góra to najmniejsza pod względem powierzchni i przedostatnia pod względem liczby ludności z dzielnic Gdyni.  Graniczy z następującymi dzielnicami: Śródmieście (od północy i zachodu) oraz Wzgórze Św. Maksymiliana (od południa), a od wschodu także z Morzem Bałtyckim. Jej zabudowę w dużej części stanowią wille znanych artystów i przedsiębiorców.

Nr oferty: 848991

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Magdalena Watkowska

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.