Andalusia, Málaga, Mijas costa

 • Powierzchnia 142
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

223 500 EUR

1 574 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Mijas costa

3 bedrooms Apartment for sale in Mijas Costa

Mieszkanie na średnim piętrze, Mijas Costa, Costa del Sol.
3 Sypialnie, 2 Łazienki, Wybudowany 142 m².
Ustawienie: miasto, obszar handlowy, blisko sklepów, blisko miasta, urbanizacja.
Orientacja : Północny wschód.
Stan : Doskonały, Dobry, Niedawno odnowiony.
Basen: wspólny.
Klimatyzacja : klimatyzacja.
Widoki: ogród, basen.
Cechy : Winda, Wyposażone szafy, W pobliżu transportu, Dostęp dla osób niepełnosprawnych, Dostęp dla osób niepełnosprawnych.
Umeblowanie: częściowo umeblowane.
Kuchnia: w pełni wyposażona.
Ogród: wspólny.
Bezpieczeństwo : Kompleks z bramą, telefon wejściowy.
Parking: podziemny, zadaszony.
Media : Prąd, Woda pitna, Telefon.
Kategoria: Tanie, Inwestycja.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R4129921

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.