Andalusia, Málaga, Mijas golf

 • Powierzchnia 71
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

173 000 EUR

2 437 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Mijas golf

2 bedrooms Apartment for sale in Mijas Golf

Przytulny i przestronny apartament w La Siesta de Mijas Golf z fantastycznym widokiem na pole golfowe i góry.
Posiada dwie sypialnie, dwie łazienki (jedna en-suite), pokój dzienny z kominkiem, wyposażoną kuchnię i piękny taras, z którego można podziwiać panoramiczne widoki.
Obie sypialnie mają duże szafy wnękowe. Salon i główny pokój są klimatyzowane.
Dom posiada garaż i pomieszczenie gospodarcze.
Na terenie urbanizacji znajdują się baseny i duże, doskonale utrzymane ogrody komunalne.
Opłata za użytkowanie obejmuje wodę.
Warto odwiedzić, jest to doskonały zakup jako miejsce stałego zamieszkania, miejsce na wakacje lub inwestycja pod wynajem.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R3907027

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.