Andalusia, Málaga, Miraflores

 • Powierzchnia 72
 • Pokoje 2
 • Apartament Na wynajem

630 EUR / tyg.

9 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Miraflores

2 bedrooms Apartment for rent in Miraflores

Nieruchomość o powierzchni 72 m² składa się z salonu, w pełni wyposażonej kuchni ze zmywarką, 2 sypialni i 1 łazienki, a zatem może pomieścić 4 osoby. Dodatkowe udogodnienia obejmują Wi-Fi, telewizor, klimatyzację w całym mieszkaniu, a także pralkę.
Apartament wakacyjny szczyci się prywatną częścią zewnętrzną z zadaszonym tarasem i balkonem. Obiekt ma dostęp do wspólnego terenu zewnętrznego, który obejmuje basen czynny przez cały rok.
Na terenie posesji dostępne jest miejsce parkingowe.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4302187

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.