Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 100
 • Pokoje 2
 • Apartament Na wynajem

1 200 EUR / tyg.

12 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

2 bedrooms Apartment for rent in Nueva Andalucía

Elegancki i przytulny apartament w spokojnej okolicy w Puerto Banús, urbanizacja La Dama de Noche. Plaża Puerto Banús znajduje się w odległości około 900 m, wszystkie sklepy Puerto Banús pod ręką i wszystkie centra rozrywki i życia nocnego bez konieczności posiadania samochodu, można chodzić.
Apartament jest w pełni wyposażony styl wakacyjny, pełna kuchnia, klimatyzacja, garaż i internet Wi-Fi. woda i prąd są wliczone w cenę.
Składa się z 2 sypialni, 2 łazienki i duży umeblowany taras 25m2. pojemność dla 4 osób.
Urbanizacja Dama de Noche posiada 2 duże baseny, bar-restauracja, 4 korty tenisowe z wiosłami i 24-godzinną ochronę.
Doskonały apartament do korzystania z wszystkich rozrywek, jakie oferuje Marbella i Puerto Banús.
2000 Eur/miesięcznie może być wynajęty na miesiąc lub na cały rok
Internet i rachunki za wodę wliczone w cenę, prąd – tylko do 150 rachunku, jeśli rachunek przekroczy 150, nie jest pokrywany.
Dostępne od zaraz.
1 MIESIĄC KAUCJI, MIESIĄC BIEŻĄCY,
1 MIESIĄC OPŁAT AGENCYJNYCH. MOŻNA SIĘ SKONTAKTOWAĆ PRZEZ WHATSAPP

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4140502

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.