Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 124
 • Pokoje 4
 • Apartament Na sprzedaż

599 000 EUR

4 831 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

4 bedrooms Penthouse for sale in Nueva Andalucía

Piękny dwupoziomowy penthouse od strony południowej, który został niedawno odnowiony, składa się z 4 sypialni i 3 łazienek,
Posiada prywatną windę i znajduje się w kompleksie mieszkalnym Mirador Del Rodeo w Nueva Andalucía.
Świetna lokalizacja, zaledwie 5 minut jazdy od słynnego Puerto Banus i plaży.
Nieruchomość jest w doskonałym stanie, zbudowana z wysokiej jakości materiałów.
Zamknięte osiedle mieszkaniowe ma piękne wspólne ogrody, duży basen, a także basen dla dzieci,
Puerto Banús i plaża oddalone są o niecałe 15 minut spacerem.
Słynny Real Club de Padel znajduje się 10 metrów od hotelu, klub posiada 10 kortów do tenisa łopatkowego i jedną z najlepszych siłowni na świeżym powietrzu na wybrzeżu.
wybrzeża, posiada również bardzo ładną restaurację.
Cena obejmuje podziemne miejsce parkingowe i komórkę lokatorską.
Nie wahaj się z nami skontaktować, aby zorganizować wizytę.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R4410466

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.