Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 189
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

760 000 EUR

4 022 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

3 bedrooms Apartment for sale in Nueva Andalucía

Top odnowiony apartament z fantastycznym tarasem, blisko do wszystkiego.
Pięknie całkowicie odnowiony apartament z trzema sypialniami, dwiema łazienkami i dodatkową przestrzenią z rozkładaną sofą. Dobrze rozplanowana otwarta część socjalna z dużym, jasnym salonem i w pełni wyposażoną kuchnią. Wyjście na duży taras z widokiem na basen.
Taras, wychodzący na południowy zachód, ma około 60 metrów kwadratowych i ma mnóstwo miejsca dla kilku grup siedzących, grilla lub kuchni na świeżym powietrzu i wszystko, czego można sobie życzyć. Widok na bujny, zadbany ogród i basen.
Wszystkie trzy sypialnie mają własny dostęp do pięknego tarasu od strony południowej i widok na basen.
Czwarty pokój może służyć jako biuro, mała sypialnia lub garderoba. Wszystkie sypialnie mają miejsce na dwa pojedyncze łóżka lub podwójne łóżko, więc apartament jest odpowiedni dla 6-8 osób
Dwie w pełni wyłożone kafelkami łazienki w jasnych kolorach.
Taras od frontu z własnym wejściem w osłoniętym miejscu. Stąd roztacza się widok na morze.
Bardzo popularna i dobrze utrzymana urbanizacja położona w najlepszej lokalizacji w Nueva Andalucía z absolutną bliskością centrum Plaza, restauracji, sklepów i zaledwie krótkim spacerem do Puerto Banus i plaż.
Pakiet wewnętrzny można kupić za 35 000.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4660042

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.