Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 160
 • Pokoje 3
 • Apartament Na wynajem

6 000 EUR / tyg.

38 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

3 bedrooms Apartment for rent in Nueva Andalucía

Luksusowy apartament z 3 sypialniami położony w Los Granados, Puerto Banus, kompleks posiada całodobową ochronę, podziemny parking, 2 wspólne baseny (jeden kryty), piękne ogrody, strefę spa z sauną, jacuzzi i łaźnią parową.
Apartament składa się z 3 sypialni i 2 łazienek (jedna z nich z łazienką), w pełni wyposażonej nowoczesnej kuchni na otwartym planie, salonu i jadalni. Z części dziennej i jednej sypialni jest bezpośredni dostęp do tarasu. Z tarasu roztacza się widok na góry i morze.
Ochrona 24 h. Piękny apartament !!!

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R3857308

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.