Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 119
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

875 000 EUR

7 353 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

2 bedrooms Ground Floor Apartment for sale in Nueva Andalucía

Niesamowite widoki na morze w orientacji południowo-zachodniej i zupełnie nowy współczesny rozwój w Nueva Anadalucia !!! Ten apartament z 2 sypialniami i 2 łazienkami został właśnie ukończony 3 lata temu i znajduje się w doskonałej lokalizacji w pobliżu klubów golfowych Las brisas i Los Naranjos !!! Jest to bardzo podwyższony apartament na parterze z zadaszonym tarasem i ogrodem! Widok na morze 180 stopni orientacja południowo-zachodnia słońce przez cały dzień !!! Mieszkanie jest sprzedawane w pełni umeblowane z podziemnym garażem! Nowoczesne osiedle posiada prywatną siłownię, jacuzzi i saunę.
Ma 24-godzinną ochronę i doskonałą lokalizację w dolinie golfowej, jedną z niewielu nowych inwestycji budowlanych w Nueva Andalucia.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R4558234

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Adam Dubiella

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.